OIKOUMENE Gabinety Psychoterapii Gestalt
ul. Kraszewskiego 26/3, 30-110 Kraków
www.oikoumene.pl
Umów spotkanie z psychoterapeutą
W celu umówienia się na spotkanie, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy bezpośrednio z wybranym psychoterapeutą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Porozmawiajmy o współpracy
W sprawach innych niż umówienie spotkania z psychoterapeutą, np. nawiązanie współpracy lub wynajęcie gabinetu, zapraszamy do kontaktu mailowego:
Jak dojechać
Gabinety Oikoumene znajdują się w strefie płatnego parkowania (podstrefa B). Istnieje możliwość zaparkowania samochodu bezpośrednio przy ul. Kraszewskiego. Do dyspozycji są również parkingi przy Miasto Projekt Kraków i Kino Kijów, a także parking strzeżony całodobowy przy al. Focha 1.
Do gabinetów Oikoumene można dojechać także komunikacją miejską. Od strony Placu na Stawach – tramwajami nr 1 i 2 oraz autobusami nr 109 i 229 (przystanek Komorowskiego). Od strony Błoń i Alei Trzech Wieszczów – tramwajami nr 0, 6 i 20 oraz autobusami nr 102, 109, 114, 124, 134, 144, 152, 164, 169, 173, 179, 189, 192, 194, 252, 502 i 503 (przystanki Cracovia Błonia, Cracovia Stadion i Muzeum Narodowe).
Osoby poruszające się rowerem mogą skorzystać z dogodnej sieci ścieżek rowerowych. Rowery można przypiąć na kameralnym wewnętrznym podwórku przy gabinetach Oikoumene.
Działania na rzecz bezpieczeństwa
W gabinetach Oikoumene podejmujemy szereg działań w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa i komfortu spotkań podczas pandemii Covid-19. Filtrujemy powietrze w pomieszczeniach profesjonalnymi oczyszczaczami powietrza, dbamy o czystość wnętrz i regularnie je wietrzymy, zapewniamy dostęp do środków dezynfekcyjnych oraz jednorazowych maseczek.
Wiemy, jak ważny jest bezpośredni kontakt z ludźmi, szczególnie teraz, kiedy jest on ograniczony. Dlatego oprócz psychoterapii online wciąż dajemy możliwość bezpośrednich spotkań z naszymi psychoterapeutami – realizujemy stacjonarną psychoterapię indywidualną i psychoterapię grupową. A gdy konieczny jest dystans społeczny, proponujemy, żeby pomyśleć o nim nie jako ograniczeniu, ale jako wyrazie szacunku wobec zdrowia i dobrostanu innych osób oraz jako geście wzajemnego dbania o siebie.